praca na produkcji-> kobiety i mężczyźni-> wedel->atrakcyjne stawki, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja wietecka+48 697 504 630
numer referencyjny
/372/07/2019/PW - 61060

opis stanowiska

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta ZADZWOŃ, lub WYŚLIJ SMS o treści PRACA na numer 697 504 630, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Aktualnie poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy w WEDLU, dowiedz się więcej o naszej ofercie!

oferujemy

  •   stawkę godzinową ok. 19,00 - 21,28 zł/h brutto plus dodatki za noc
  •   dodatek za pracę w niedzielę i święta (80 zł brutto)
  •   możliwość dorobienia dodatkowego 50 zł brutto za każdy dzień pracy poza dniami z grafiku (domówienia)
  • elastyczny grafik pracy (możliwość indywidualnego dostosowania grafików, również mile widziani studenci)
  •  umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, zus, pełne świadczenia)
  • dobry dojazd z wielu lokalizacji: na trasach PKP – przystanek Warszawa Wschodnia, tramwaje (3,6,22,26), autobusy(125,135,202,509)

zadania

  •  zbieranie produktu (słodycze, czekoladki) z taśmy
  • pakowanie ręczne
  •  kontrolowanie jakości produktu
  •  prace porządkowe

oczekujemy

  • książeczki sanepid (jeśli nie masz – poczekamy, aż wyrobisz i zwrócimy Ci koszty!)
  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej i/lub 4-brygadowej
  •  nie oczekujemy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy !