praca w hotelu w finlandii, muonio

lokalizacja
muonio, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
doświadczenie
12-24 miesiące

kategoria
Hotelarstwo, Turystyka
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

ewelina gruszczyńska+48 undefined
numer referencyjny
/277/11/2018/EG - 55118

opis stanowiska

Aktualnie prowadzimy rekrutacje dla sieci fińskich hoteli. Poszukujemy doświadczonych pracowników hotelarstwa i gastronomii na stanowisko kelner/kelnerka

oferujemy

  • pracę w sieci hoteli w samym sercu Laponii na okres listopad - kwiecień
  • umowę za pośrednictwem wiodącej agencji zatrudnienia w Finlandii: Staff Point
  • zarobki zależne od Twojego doświadczenia (im więcej doświadczenia, tym wyższa stawka podstawowa)
  • możliwość korzystania w wolnym czasie z atrakcji hotelowych
  • zakwaterowanie w bliskiej odległości od hotelu
  • możliwość rozwoju i nawiązania dłuższej współpracy
  • możliwość wyjazdu z bliską osobą (z doświadczeniem jako kucharz, kelner lub housekeeper)

zadania

  • obsługa gości restauracji
  • dbanie o estetykę lokalu
  • przygotowywanie sali zgodnie ze standardami

oczekujemy

  • min. 2 letniego doświadczenia jako kelner/kelnerka (+referencje)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • pozytywnego nastawienia, wysokiej kultury osobistej
  • znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjności do wyjazdu od końca listopada