praca w znanej i lubianej sieci sklepokawiarni ch karolinka, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
15.00 za godzinę

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/320/04/2019/KK - 57940

opis stanowiska

Lubisz kontakt z ludźmi? Uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia świeżo palonej, wyśmienitej kawy?

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe  i nauczyć się doskonałej obsługi klienta?

Mamy coś specjalnego dla Ciebie!

Dołącz do grona pracowników jednej z najbardziej lubianych  i znanych sieci sklepokawiarni! Dla naszego klienta poszukujemy osób  chętnych do pracy w kameralnych sklepach na terenie Opola.

Niewielkie, przyjazne zespoły osób, czas pracy dostosowany do Twoich możliwości i rozbudowany system motywacyjny sprawią, że praca będzie dla Ciebie przyjemnością!

Teraz masz szansę zgłębić tajniki wiedzy o kawie oraz zdobyć cenne doświadczenie w sprzedaży innowacyjnych produktów codziennego użytku.

oferujemy

  • stawkę 15 zł brutto/godzina
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • czas pracy dostosowany do Twoich możliwości lub grafiku studiów
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy/herbaty
  • benefity w postaci karty OK System, prywatnej opieki medycznej, zniżek do kin i restauracji
  • pracę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą
  • pracę w firmie, która otrzymała aż trzy razy prestiżowy certyfikat Top Employers Polska 2014, 2015, 2016
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom
  • bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą

zadania

  • zdajemy sobie sprawę, że jesteś młody i nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego - nic nie szkodzi! Wszystkiego od podstaw Cię nauczymy i pokażemy. A jeśli pojawią się pytania w trakcie pracy zawsze chętnie pomożemy!

oczekujemy

  • dużej dawki pozytywnej energii - najlepiej jeszcze przed wypiciem porannej kawy :)
  • zaangażowania i chęci do uczenia się nowych rzeczy
  • książeczki sanepied - niestety bez tej książeczki nie mamy szans na zatrudnienie Ciebie