praca we wrocławiu - atrakcyjne wynagrodzenie, bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

numer referencyjny
/352/10/2020/WR - 66168

opis stanowiska

W tym roku sezonowy wyjazd zarobkowy za granicę nie wypalił?

Nic straconego - możesz wyjechać bezpiecznie w ramach Polski i zarobić ekstra na Nowy Rok!

Zainteresowana/y? APLIKUJ lub wyślij sms o treści WROCŁAW na numer 605 197 346 lub 697 401 065 a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty

oferujemy

  • stawkę do 27,00 zł/h brutto (od Twoich obecności w pracy wiele zależy) – czyli ok. 3200 zł miesięcznie „na rękę” za wypracowanie standardowych godzin pracy
  • Pracę na pełny etat (standardowo 4 dni pracy w tygodniu po 10h)
  • smaczny, dwudaniowy obiad codziennie za 1 zł
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym
  • pracę we Wrocławiu do końca bieżącego roku
  • organizujemy zakwaterowanie (możesz ale nie musisz z niego korzystać)
  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)

zadania

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • praca przy użyciu skanera ręcznego

oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin