prace pomocnicze przy pakowaniu lodów, namysłów

lokalizacja
namysłów, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra branicka+48 501325664
numer referencyjny
/190/01/2019/AB - 55973
klient
Froneri Polska Sp.z o.o. oddział Namysłów

opis stanowiska

Mamy dla Ciebie pracę, w której szybko przełamiesz lody :) Interesuje Cię zatrudnienie gdzie zdobędziesz pierwsze doświadczenie? A może szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję. Aplikuj już teraz.

oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • degustacja lodów - spróbuj produktów wyrabianych w naszym zakładzie :)
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość organizacji bezpłatnego transportu dla określonej liczby kandydatów z danej miejscowości

zadania

  • prace pomocnicze przy pakowaniu i produkcji lodów
  • prace pomocnicze przy magazynowaniu towaru
  • sprawdzanie jakości produkcji

oczekujemy

  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność
  • nie wymagamy doświadczenia, aplikuj już dziś :)