pracownica/nik produkcji, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,700 - 3,250 PLN / M-C

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

oliwia walasek+48 697 580 221
numer referencyjny
/361/10/2020/TK - 66177

opis stanowiska

Poszukujesz lekkiej pracy na produkcji? Możesz podjąć zatrudnienie w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku, a praca siedząca będzie dla Ciebie dodatkowym atutem? Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji albo dobrze czujesz się w pracach manualnych? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony (docelowe zatrudnienie na umowach długookresowych bezpośrednio w strukturach firmy)
  • wynagrodzenie w wysokości 2700zł brutto miesięcznie + premia w wysokości 20% od wynagrodzenia zasadniczego
  • lekką pracę siedzącą przy montażu drobnych elementów lub obsłudze prostych maszyn
  • pracę w czystych warunkach
  • dobrze zlokalizowany zakład pracy przy ul Bojkowskiej w Gliwicach

zadania

  • praca przy produkcji okuć okiennych (montaż drobnych elementów, obsługa prostych maszyn)
  • lekkie prace manualne
  • przestrzeganie instrukcji stanowiskowych i ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz
  • zdolności manualnych
  • mile widziane posiadania doświadczenia w pracy na produkcji