pracownicy produkcji/ operatorzy wózka widłowego, aleksandrów kujawski

lokalizacja
aleksandrów kujawski, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

milena woźnicka+48 605 305 806
numer referencyjny
/504/06/2019/MW - 59225

opis stanowiska

Szukasz pracy z długą możliwością współpracy? Koniecznie skontaktuj się z nami! Wyślij sms o treści "Aleksandrów Kuj." na nr tel. 605 305 806 - oddzwonimy do Ciebie!

Mamy 10 wolnych wakatów w branży chemicznej!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z długą perspektywą zatrudnienia;
  • zarobki ok. 1800-1900 zł netto (w zależności od stanowiska);
  • pracę w firmie z długoletnią tradycją;
  • terminowe wynagrodzenie, zawsze do 10 każdego miesiąca;
  • program benefitowy Randstad Plus - tj. karta sportowa, pakiet medyczny, zniżki na rozrywkę;
  • możliwość zatrudnienia u Pracodawcy.

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kierowanie wózkiem widłowym (dla osób posiadających uprawnienia do obsługi wózków widłowych);
  • układanie towarów na palety;
  • prace magazynowe.

oczekujemy

  • dyspozycyjności (mile widziane osoby uczące się zaocznie);
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych;
  • umiejętności pracy w zespole.