pracownicy produkcyjni lub magazynowi, tomaszów mazowiecki

lokalizacja
tomaszów mazowiecki, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
doświadczenie
6-12 miesięcy

kategoria
Restauracje, Usługi cateringowe
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka gacka+48 601 805 355
numer referencyjny
/199/11/2018/AG - 55056

opis stanowiska

Mieszkasz w Tomaszowie Mazowieckim chcesz pracować w miejscu zamieszkania ? Szukasz pracy na produkcji lub magazynie ? Koniecznie zgłoś się do NAS!

Miejsce pracy = Tomaszów Mazowiecki

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • terminowe wynagrodzenie
  • płatne urlop + odprowadzane składki ZUS
  • stawka na magazynie 16,43 zł brutto za godzinę
  • stawka na produkcji 14,70 zł brutto za godzinę
  • premia do 400 zł brutto

zadania

PRODUKCJA

  • pakowanie gotowych produktów do kartonów (lekkie produkty),
  • czyszczenie urządzeń pakujących,
  • odkładanie kartonów na palety,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • foliowanie, przygotowywanie gotowych kartonów do transportu

MAGAZYN

  • kierowanie wózkiem widłowym wysokiego bądź niskiego składowania,
  • · opieka nad gospodarką magazynową,
  • · utrzymywanie czystości na magazynie,

oczekujemy

MAGAZYN

  • książeczka sanepid - warunek konieczny,
  • praca w systemie 3 zmianowym,
  • uprawnienia na wózki widłowe, aktualne psychotesty
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych minimum pół roku - warunek konieczny

PRODUKCJA

  • aktualnych badań sanepidu,
  • chęci do podjęcia pracy trzyzmianowej,
  • chęci podjęcia pracy stałej i długoterminowej współpracy z firmą,
  • sumienności i dokładności,
  • mile widziane doświadczenie w pracach manualnych/produkcyjnych.