pracownicy produkcyjni lub magazynowi, tomaszów mazowiecki

lokalizacja
tomaszów mazowiecki, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka gacka+48 601 805 355
numer referencyjny
/82/01/2019/AG - 55892

opis stanowiska

Mieszkasz w Tomaszowie Mazowieckim chcesz pracować w miejscu zamieszkania ? Szukasz pracy na produkcji lub magazynie ? Koniecznie zgłoś się do NAS!

Miejsce pracy = Tomaszów Mazowiecki

oferujemy

- umowę o pracę tymczasową

- terminowe wynagrodzenie

- płatne urlop + odprowadzane składki ZUS

- stawka na magazynie 16,43 zł brutto za godzinę

- stawka na produkcji 14,70 zł brutto za godzinę

- premia do 400 zł brutto

-uśredniony dodatek za pracę w nocy 8,10 zł dla Pracownika ;-)

zadania

PRODUKCJA

- pakowanie gotowych produktów do kartonów (lekkie produkty),

- czyszczenie urządzeń pakujących,

- odkładanie kartonów na palety,

- dbanie o porządek na stanowisku pracy,

- foliowanie, przygotowywanie gotowych kartonów do transportu

MAGAZYN

- kierowanie wózkiem widłowym wysokiego bądź niskiego składowania,

- · opieka nad gospodarką magazynową,

- · utrzymywanie czystości na magazynie,

oczekujemy

MAGAZYN

- książeczka sanepid - warunek konieczny,

- praca w systemie 3 zmianowym,

- uprawnienia na wózki widłowe, aktualne psychotesty

- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych minimum pół roku - warunek konieczny

PRODUKCJA

- aktualnych badań sanepidu,

- chęci do podjęcia pracy trzyzmianowej,

- chęci podjęcia pracy stałej i długoterminowej współpracy z firmą,

- sumienności i dokładności,

- mile widziane doświadczenie w pracach manualnych/produkcyjnych.