pracownicy restauracji, zakopane

lokalizacja
zakopane, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Hotelarstwo, Turystyka
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena staszko+48 +48 697 660 287
numer referencyjny
/21/01/2019/MS - 55847
klient
Radisson Hotels Deutschland Gmbh

opis stanowiska

Hotelarstwo to Twoja pasja? Chcesz być częścią czegoś zupełnie nowego?

Dołącz do zespołu, który otworzy nowy Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanym. Nowoczesny 4 gwiazdkowy obiekt, 158 pokoi, 68 apartamentów, restauracja, coffee bar, lobby bar, przestrzeń konferencyjna i bankietowa, jak również Wellness & Spa. Brzmi jak świetne i interesujące nowe miejsce pracy?

Nie czekaj, wyślij swoje CV i spotkaj się z zespołem hotelu Radisson. Daj się poznać i porozmawiaj z menedżerami oraz potencjalnymi kolegami z pracy!

Do nowych zespołów poszukujemy między innymi osób na stanowisko:

Kelner/Kelnerka

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, znanej marki
  • realne możliwości rozwoju zawodowego
  • niezbędny pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

zadania

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie profesjonalna obsługa gości restauracji hotelowej, a dzięki doskonałej organizacji i dbałości o estetykę, zapewnienie niezapomnianych wrażeń podczas pobytu.

oczekujemy

  • przede wszystkim chęci i zaangażowania, a doświadczenie na podobnym stanowisku będzie Twoim atutem
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysokiej kultury osobistej

Nie jesteś pewien czy to stanowisko jest właśnie dla Ciebie, ale perspektywa bycia częścią nowo otwieranego hotelu brzmi szczególnie ciekawie?

Zaaplikuj, a skontaktujemy się z Tobą, by omówić więcej możliwości.

Zespół Radisson Blu Hotel & Residences  Zakopane czeka, by poznać Cię osobiście!