pracownik administracyjno-biurowy ds. zatrudniania obcokrajowców, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,300 - 3,800 PLN / M-C

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jakub smagło+48 605 194 894
numer referencyjny
/108/04/2021/TK - 69332

opis stanowiska

Stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy lub chcesz się rozwijać zawodowo?

Cenisz sobie kontakt z ludźmi i jesteś osobą komunikatywną?

Czeka na Ciebie oferta pracy w firmie o międzynarodowych strukturach, nastawionej na stałe doskonalenie! Poszukujemy młodszego specjalisty / młodszej specjalistki do Działu Zatrudnienia Cudzoziemców. Daj nam się poznać- zaaplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • współpracę z energicznym zespołem w atrakcyjnej lokalizacji
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3300-3800zł brutto miesięcznie + premie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa

zadania

  • korespondencja mailowa z urzędami pracy
  • składanie wniosków o wpis oświadczeń do rejestru
  • wysyłka korespondencji pocztowej
  • rejestrowanie dokumentów w plikach wewnętrznych
  • kontakt telefoniczny z kandydatami rosyjskojęzycznym
  • wprowadzanie danych do systemu
  • pomoc w bieżącej pracy biurowej oddziału

oczekujemy

  • min. wykształcenia średniego (w trakcie studiów)
  • znajomości język ukraińskiego
  • znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
  • biegłej znajomości obsługi komputera
  • doświadczenia w pracy w obsłudze klienta min. 6 miesięcy
  • umiejętności nawiązywania kontaktu z rozmówcą
  • sumienności, dokładności w wykonywaniu obowiązków

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.