pracownik administracyjny stażysta z językiem angielskim, stargard

kontakt w randstad
karolina wojtacha - 506463132, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
obszar
transport / spedycja / logistyka
numer referencyjny
/387/04/2018/KW - 50942

opis stanowiska

Znasz w stopniu komunikatywnym język angielski, jesteś osobą kontaktową i nie boisz się wyzwań? Szukamy Ciebie!

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkującej maszyny do przeładunku kontenerów, zatrudnimy stażystów - pracowników administracyjnego do działu logistyki i zakupów.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 2500 brutto + wysokie premie kwartalne
  • dofinansowanie do stołówki pracowniczej
  • praca od pon-pt w godz. 7-15 lub 8-16
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)

zadania

  • tworzenie harmonogramów produkcyjnych
  • zarządzanie zamówieniami od klientów
  • wdrażanie nowych dostawców

oczekujemy

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane ukończone kierunki: ekonomia, zarządzanie, logistyka bądź techniczne

Zainteresowany/-a? Prześlij do nas swoje zgłoszenie!