pracownik administracyjny, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

barbara nowak+48 669306902
numer referencyjny
/265/01/2019/BN - 56037

opis stanowiska

Szukasz pracy administracyjnej pełnej wyzwań w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży? Komunikujesz się łatwo w języku angielskim? Aplikuj już dziś i zdobądź bezcenne doświadczenie zawodowe w firmie dla której ludzie są największą wartością!

oferujemy

  • umowę zlecenie na rok z możliwością stałej współpracy
  • stawkę godzinową 22 zł
  • możliwość zdobycia doświadczenia i nauki od najlepszych!
  • pracę w świetnej atmosferze
  • dostęp do platformy benefitowej RandstadPlus (karta sportowa, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, zniżki na zakupy online)

zadania

  • pozyskiwanie i weryfikacja dokumentacji od dostawców pod kątem zgodności
  • cykliczne I systematyczne wprowadzanie danych o dostawcach w systemie w celu zapewnienia efektywnego wykorzystania danych o dostawcach
  • dbałość o właściwe dane w profilach dostawców w systemie
  • rutynowe kontrole i audyty dostaw pod kątem jakościowym

oczekujemy

  • komunikatywny język angielski w mowie i piśmie warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • dobra znajomość excela
  • umiejętności negocjacyjne w celu zapewnienia gromadzenia pożądanych informacji od dostawców i stron użytkowników przy zachowaniu dobrych relacji z dostawcą
  • gotowośc do pracy w międzynarodowym zespole