pracownik bistro - ikea, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Restauracje, Usługi cateringowe
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

patrycja wietecka+48 697504630
numer referencyjny
/50/10/2019/PW - 60837

opis stanowiska

Lubisz kontakt z ludźmi? Bije od Ciebie pozytywna energia? Jesteś dynamiczny?

IKEA Targówek czeka na Ciebie. Aplikuj!

oferujemy

  • elastyczny grafik czasu pracy
  • możliwość wypracowania 50% etatu z możliwością dopracowania do 100% etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie 20,00 pln brutto/h
  • dodatek nocny (22.00-6:00) w wysokości 6 pln brutto/h
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • po okresie próbnym możliwość bezpośredniego zatrudnienia w IKEA
  • zniżkę na obiady pracownicze
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej Medicover oraz karty sportowej OK System
  • bardzo miłą i koleżeńską atmosferę pracy

zadania

  • obsługa klientów
  • dynamiczne wydawanie szybkich przekąsek
  • przygotowanie posiłków
  • obsługa małej i intuicyjnej kasy fiskalnej

oczekujemy

  • otwartości na klienta oraz współpracowników
  • umiejętności pracy w dynamicznej atmosferze,
  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych