pracownik biurowy- praca dodatkowa, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
18.00 - 20.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jakub smagło+48 605 194 894
numer referencyjny
/166/10/2020/TK - 66003

opis stanowiska

Stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy lub chcesz się rozwijać zawodowo?

Cenisz sobie kontakt z ludźmi i jesteś osobą komunikatywną?

Czeka na Ciebie oferta pracy w firmie o międzynarodowych strukturach, nastawionej na stałe doskonalenie!

Jeżeli poszukujesz pracy dodatkowej, jesteś dyspozycyjny/a w godzinach porannych, oraz cechujesz się skrupulatnością oraz samodzielnością- zaaplikuj na nasze ogłoszenie!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • pracę w godzinach 8:00 - 12:00
  • stawkę godzinową w wysokości 18-20 zł
  • godziny gwarantowane
  • możliwość współpracy na okres około sześciu miesięcy

zadania

  • odbieranie oraz dostarczanie dokumentów urzędowych
  • współpraca z konsultantami odpowiedzialnymi za legalizację zatrudnienia obcokrajowców
  • przesyłanie pakietów dokumentów do poszczególnych konsultantów
  • adresowanie korespondencji
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji

oczekujemy

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w godzinach porannych
  • wysokiej motywacji i odpowiedzialności
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • mile widziane posiadanie wcześniejszego doświadczenia w pracy biurowej