pracownik biurowy - projekt na 2 miesiące, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

milena ilczuk+48 667301907
numer referencyjny
/288/04/2019/MI - 57907

opis stanowiska

Masz wolny czas w okresie maj - czerwiec? Lubisz pracować na komputerze, a szybkie pisanie na klawiaturze nie stanowi dla Ciebie problemu? Mamy idealną pracę dla Ciebie. Prześlij do nas swoje cv.

oferujemy

  • zatrudnienie na okres 06.05 - 30.06.2019 na podstawie umowy zlecenia,
  • praca na 2 zmiany 6-14.00, 14-22.00 (jeden tydzień na pierwszą zmianę, drugi na drugą zmianę),
  • atrakcyjna stawka godzinowa - 21,00 PLN brutto/h,
  • miejsce pracy - ul. Cybernetyki (bliskie okolice PKP Warszawa Służewiec).
  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w międzynarodowej korporacji.

zadania

  • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu,
  • praca na aplikacji dzielącej monitor na dwie części - z jednej strony ekranu będą widoczne dane, które trzeba będzie wprowadzić po drugiej stronie ekranu.

oczekujemy

  • pełna dyspozycyjność w wyznaczonym terminie,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • doświadczenie w pracy biurowej - mile widziane
  • punktualność.