pracownik biurowy w ds. zakupów produkcyjnych- bez doświadczenia, rąbień

lokalizacja
rąbień, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka rokiciniak+48 601805355
numer referencyjny
/200/04/2021/AR - 69420

opis stanowiska

Dobrze się czujesz w komunikacji e-mailowej w języku angielskim? Lubisz używać , znasz i rozumiesz wyszukaj pionowo , funkcja jeżeli? Chcesz pracować w godzinach 8-16? Zapraszamy:)

miejsce pracy : Rąbień, powiat zgierski (praca stacjonarna)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w godzinach biurowych 8-16
  • stawkę godzinową w zależności od znajomości angielskiego i Excela ( od 18 do 21 zł brutto za godzinę) około 2200-2500 na rękę miesięcznie
  • wolne weekendy
  • możliwość wykorzystania angielskiego na co dzień
  • kartę sportową i opiekę medyczną

zadania

  • Składanie zamówień na materiały produkcyjne i nadzór nad ich realizacją.
  • Nadzór nad stanami magazynowymi środków produkcji.
  • Bieżące monitorowanie dostawców.
  • Prowadzenie zestawień w Excel

oczekujemy

  • język angielski - przynajmniej B1 w piśmie (komunikacja mailowa z zagranicznymi kontrahentami)- warunek konieczny
  • znajomość Excela ( głownie funkcje wyszukaj pionowo, jeżeli i tabele przestawne)
  • mile widziane doświadczenie na zbliżonym stanowisku , ale nie jest to warunek konieczny
  • skrupulatność , obowiązkowość