pracownik biurowy w dziale sprzedaży, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

beata przywitowska+48 605333438
numer referencyjny
/582/10/2018/BP - 54734

opis stanowiska

Podejmij wyzwanie z jedną z największych firm z branży FMCG! Z ponad pół miliona uczestników letniego konkursu, aż 59% wybrało smak ich produktu! Spróbuj i Ty, złóż swoją aplikację i poznaj smak sukcesu od środka!

Jeśli jesteś studentem zaocznym i chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zaaplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową ASAP,
  • możliwość rozwinięcia doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży FMCG,
  • pełen etat,
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową w atrakcyjnej cenie,
  • zniżki na zakupy w ramach pakietu Randstad Plus

zadania

  • Rozliczanie i opisywanie faktur
  • Praca z wewnętrznymi danymi firmy
  • Analiza i przygotowywanie raportów sprzedażowych
  • Rozliczaniu akcji trade marketingowych
  • Pomoc w organizacji spotkań działowych

oczekujemy

  • Mile widzana znajomość aplikacji MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ( mile widziana)
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy własnej,