pracownik biurowy w obszarze zakupów z językiem niemieckim, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia bury+48 605268794
numer referencyjny
/86/12/2018/NB - 55524

opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, która tworzy aktualnie nowe SSC w centrum Wrocławia, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko w obszarze zakupów:

oferujemy

  • aktywny udział w tworzeniu struktur nowego SSC we Wrocławiu
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia
  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej

zadania

  • przetwarzanie i monitorowanie wszystkich zamówień w systemie SAP
  • tworzenie i zamykanie zamówień zakupowych w oparciu o określone zasady i przepisy
  • przetwarzanie odpowiedzi od dostawców
  • monitorowanie terminów dostaw zgodnie z określonymi zasadami
  • rozwiązywanie eskalacji
  • wsparcie w procesie reklamacji
  • dokumentowanie i archiwizowanie dokumentów zgodnie z określonymi wymaganiami
  • świadczenie usług pomocy technicznej dla klientów wewnętrznych

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego - warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość systemu SAP - będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, zorientowanie na klienta, dokładność, zdolność analitycznego myślenia