pracownik biurowy - wprowadzanie danych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia stec+48 697207448
numer referencyjny
/249/11/2020/NS - 66619

opis stanowiska

Poszukujesz pracy związanej z administracją? Potrafisz obsługiwać urządzenia biurowe? Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie? Nie czekaj i prześlij do nas swoje CV!

oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy administracyjnej,
  • zatrudnienie na podstawie o umowę o pracę tymczasową, a po 3 miesiącach umowa o pracę kodeksową,
  • wynagrodzenie podstawowe 2800 brutto oraz bonus miesięczny uzależniony od ilości opracowanych dokumentów oraz kwartalny uzależniony do spełnienie warunków kontraktowych,
  • praca od poniedziałku do piątku.

zadania

  • obsługa dokumentów: przyjęcie, weryfikacja, kategoryzacja, skanowanie, indeksowanie w systemach własnych oraz klienckich.

oczekujemy

  • biegłe klawiaturopisanie w tym klawiatura numeryczna,
  • systematyczności i dokładności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej organizacji pracy własnej.