pracownik biurowy z językiem portugalskim, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

joanna skrzypczyńska+48 +48 697 700 393
numer referencyjny
/60/01/2019/JS - 55876

opis stanowiska

Znasz portugalski i posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta lub obszarze back office? Dołącz do globalnego gracza z sektora ochrony zdrowia - firmy Smith&Nephew!

oferujemy

  • możliwość współtworzenia nowej firmy na wrocławskim rynku
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • kartę multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną

zadania

  • całościowe procesowanie i przetwarzanie zamówień w systemie SAP (praca na tzw. ticketach)
  • bieżący kontakt z zespołami obsługi klienta krajowego
  • rozwiązywanie problemów napotkanych w procesie zarządzania zamówień

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (zarządzanie zamówieniami/back office/obsługa klienta)
  • ukończone studia wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • dobra znajomość języka portugalskiego (min. B1/B2)
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, proaktywne nastawienie do rozwiązywania problemów