pracownik biurowy z niemieckim, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
15

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center

numer referencyjny
/4/08/2018/AG - 53085

opis stanowiska

Posługujesz się płynnie niemieckim i jesteś otwarty/a na zamieszkanie w Szczecinie? Chcesz za swoją pracę otrzymywać wysokie wynagrodzenie?

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • wysokie wynagrodzenie miesięczne
  • dodatek relokacyjny w wysokości 4000 pln brutto
  • pakiet socjalny: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • pracę w komfortowym biurze w samym centrum Szczecina
  • atmosferę wspierającą rozwój i osiąganie rezultatów
  • pełne przeszkolenie stanowiskowe

zadania

  • bieżąca obsługa klientów niemieckojęzycznych firmy (telefoniczna, mailowa)
  • przyjmowanie zgłoszeń, rejestracja w systemie
  • udzielanie klientom wsparcia technicznego
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów

oczekujemy

  • zaawansowanej znajomości języka niemieckiego
  • znajomości obsługi komputera
  • komunikatywności, otwartości
  • dyspozycyjności czasowej