pracownik biurowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina jung+48 605131266
numer referencyjny
/93/04/2021/KJ - 69313

opis stanowiska

Excel nie jest Ci obcy.... potrafisz dobrze zaopiekować dobrze kilka projektów na raz ? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek z branży FMCG
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • stawkę 23 brutto/h

zadania

  • sprawdzanie zasadności faktu marketingowych i ich zgodności z założeniami programów handlowych
  • obsługą faktur marketingowych w wewnętrznym systemie (Image vision)
  • prowadzenie archiwizacji faktur marketingowych w Excel ’u
  • aktualizacja wykorzystanie budżetów roczny zgodnie z napływem w/w faktur marketingowych
  • bieżąca komunikacja z odpowiednim działem w obszarze faktur marketingowych
  • inne prace biurowe wynikające z sezonowości/potrzeby prac w dziale Trade Marketingu

oczekujemy

• dobre umiejętności komunikacyjne

• Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie pod presją czasu

• samodzielność w realizacji w/w zadań

• dobra organizacja pracy

• dobra znajomość MS Office