pracownik biurowy, żary

lokalizacja
żary, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/583/02/2019/AK - 57037
klient
Randstad Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Masz doświadczenie w administracji biurowej? Jesteś osobą sumienną, zorganizowaną, potrafiącą pracować w dynamicznym środowisku?

Aplikuj do Randstad! U nas będziesz mieć szansę na rozwój w obszarze rekrutacji, poznanie branży HR, a wszystko na miejscu, w Żarach.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • samodzielność w działaniu
  • profesjonalne szkolenia z obszaru HR oraz wsparcie doświadczonych osób z zespołu
  • benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, platformę kafeteryjną i wiele innych
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

zadania

  • realizacja projektów rekrutacyjnych z obszaru pracy tymczasowej
  • opieka nad pracownikami tymczasowymi: wystawianie umów i innych dokumentów
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • przygotowanie ewidencji do rozliczeń
  • prowadzenie akt osobowych
  • budowanie dobrych relacji z klientem i pracownikami
  • bieżąca administracja biurowa

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy administracyjnej
  • doświadczenia w pracy z klientem
  • mile widziane wiedza i/lub doświadczenie z zakresu rekrutacji
  • wysokiej kultury osobistej
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, systematyczności, skrupulatności, samodzielności
  • proaktywności, umiejętności rozwiązywania problemów
  • obsługi pakietu MS Office, w tym programu Excel
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz