pracownik/-ca produkcji so, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia obara+48 667 966 887
numer referencyjny
/278/07/2018/SO - 52713

opis stanowiska

W związku z intensywnym rozwojem firmy Saint Gobain szukamy 50 osób na stanowisko pracownik/-ca produkcji. Jeśli interesuje Cię praca w prężnie rozwijającej się firmie z branży Automotive, chcesz się doskonalić i zdobyć nowe doświadczenie jako pracownik/ca produkcji - ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Bogaty pakiet socjalny, darmowe dojazdy, atrakcyjna stawka za godzinę oraz ogromna szansa na zdobycie cennego doświadczenia.

oferujemy

·          atrakcyjną stawkę za godzinę - 16,33 brutto i premie za pracę w systemie czterobrygadowym (200zł brutto),

·          bezpłatny dojazd (Sosnowiec, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice, Sławków,) do zakładu w Sosnowcu

·          umowę o pracę tymczasową na czas określony ( płatny urlop, odprowadzane składki ZUS,

ubezpieczenie chorobowe)

·          nagrodę w wysokości do 2 000 zł za polecenie Kandydata,

·          tanie i smaczne obiady na stołówce (za 3,80 zł)

·          bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy

on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji),

·          możliwość przejścia w struktury Firmy już po 3 miesiącach.

zadania

·          praca przy produkcji szyb,

·          wzrokowa kontrola jakości szyb,

·          przenoszenie szyb i usuwanie naddatków,

·          prace manualne.

oczekujemy

·          dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym,

·          motywacji i chęci do pracy.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "praca" na numer 501 327 456, a my oddzwonimy:)