pracownik/-ca produkcji unilever, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

anna chojnacka+48 697171105
numer referencyjny
/34/10/2018/AC - 54216

opis stanowiska

Zastanawiałeś/aś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje zgłoszenie – jesteśmy tuż obok! :)

Poszukujemy pracowników ( m/k) na stanowisko: pracownika/-ca produkcji

Miejsce pracy: Katowice Szopienice

Aplikuj już dziś albo wyślij sms o treści „PRACA”

pod numer 697 171 105 - oddzwonimy.

oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki za pracę zmianową - wypłata zawsze na czas!
  • Benefitypaczki okolicznościowe z produktami firmy, możliwość korzystania ze sklepików zakładowych oraz bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).
  • Program wdrożenia w pierwszym okresie zatrudnienia (Program opieki nad nowymi pracownikami)
  • Możliwość pracy i rozwoju w dużej międzynarodowej firmie (w Polsce od 25 lat)
  • Ciekawą, dającą satysfakcję pracę, w firmie zapewniającej bezpieczne środowisko pracy
  • Praca w nowoczesnym parku maszynowym (wszystkie dostępne technologie pakowania herbaty na świecie)
  • Opiekę Konsultanta Randstad na miejscu 5 dni w tygodniu
  • Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Dogodny dojazd do firmy transportem komunikacji miejskiej

zadania

  • Ręczne pakowanie pudełek z herbatą do opakowania zbiorczego
  • Kontrola jakości gotowego produktu
  • Paletyzacja gotowego produktu
  • Po okresie wdrożenia możliwość podnoszenia dalszych kwalifikacji i wynagrodzenia – poprzez naukę obsługi maszyn typu foliarka, etykieciarka, kartoniarka oraz maszyn do pakowania herbaty

oczekujemy

  • Książeczka sanepidowska (warunek konieczny)
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji