pracownik/-ca produkcji, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja porc+48 667966887
numer referencyjny
/248/06/2019/PPKurcza - 58992

opis stanowiska

Chcesz pracować w firmie, która jest obecna w 64 krajach? jest wśród 100 największych grup przemysłowych na świecie a w Polsce zatrudnia obecnie ponad 12 500 pracowników? Stań się częścią międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej. Oferujemy umowę o pracę bezpośrednio u Klienta oraz stabilne warunki zatrudnienia.

Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i aplikuj już dziś!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • dobrą atmosferę w pracy oraz wsparcie na każdym etapie współpracy
  • pracę w godzinach 6-14-22 w systemie 4-brygadowym
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych kwalifikacji
  • pracę w Dąbrowie Górniczej (Strzemieszyce Wielkie) lub w Sosnowcu (Panattoni Park)
  • bezpłatny transport do zakładu w Dąbrowie Górniczej lub w Sosnowcu (okolice Będzina, Czeladzi, Sosnowca, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Olkusza, Sławkowa)
  • dodatek miesięczny za pracę w systemie 4-brygadowym
  • premię absencyjno-stażową
  • dofinansowanie do posiłków
  • pakiet MultiSport
  • opiekę medyczną Medicover
  • wczasy pod gruszą
  • premię świąteczną oraz wielkanocną
  • paczki świąteczne
  • 2000 zł za polecenie pracownika

zadania

  • praca przy produkcji szyb samochodowych
  • prace manualne
  • kontrola jakości

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym, 4-brygadowym
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy przy produkcji
  • zdolności manualnych