pracownik/-ca produkcji, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

michał bochenek+48 669335065
numer referencyjny
/356/09/2019/PP - 60626

opis stanowiska

Poszukujesz pracy? Obecnie prowadzimy rekrutacje na kilka stanowisk produkcyjnych – każdy znajdzie coś dla siebie. Wyślij CV i poznaj szczegóły naszych ofert!

oferujemy

  • stanowiska produkcyjne na terenie Dąbrowy Górniczej i Sosnowcu
  • wynagrodzenie od 2600 do 3800 brutto,
  • dodatki do wynagrodzenia oraz premie,
  • system pracy uzależniony od stanowiska (3 zmiany oraz system czterobrygadowy)
  • pakiet benefitów Randstad Plus.

W ramach pakietu benefitów Randstad Plus nasi pracownicy mogą korzystać z :

·        karty MultiSport,

·        prywatnej opieki medycznej Medicover (nie trać czasu w kolejkach na NFZ),

·        kodów rabatowych z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych,

·        zniżek na zakupy on-line w sklepach, kawiarniach, pizzeriach,

·        zniżek na bilety do kina, teatru oraz na inne wydarzenia kulturalne.

zadania

  • obsługa maszyn i wsparcie produkcji,
  • praca przy linii produkcyjnej,
  • montaż półproduktów,
  • poruszanie się wózkiem widłowym (na wybranych stanowiskach),
  • kontrola jakości.

oczekujemy

  • gotowości do pracy zmianowej,
  • doświadczenia na produkcji (mile widziane),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • chęci do podjęcia długofalowej współpracy,
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki.