pracownik/-ca produkcji, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

numer referencyjny
/560/05/2019/AR - 59043

opis stanowiska

Zastanawiałeś/aś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, a z drugiej strony oferuje bogaty pakiet socjalny i stawia na zaangażowanych Pracowników, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy?

Teraz możesz to sprawdzić!

Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje zgłoszenie – jesteśmy tuż obok! :)

Poszukujemy pracowników na stanowisko: pracownika/-ca produkcji

Miejsce pracy: Katowice Szopienice

oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatki za pracę zmianową - wypłata zawsze na czas!
  • benefity: karty podarunkowe za bezwypadkową pracę oraz bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).
  • możliwość pracy i rozwoju w dużej międzynarodowej firmie
  • ciekawą, dającą satysfakcję pracę, w firmie zapewniającej bezpieczne środowisko pracy
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • dogodny dojazd do firmy transportem komunikacji miejskiej

zadania

  • praca przy pakowaniu gotowych produktów
  • obsługa foliarki, etykieciarki, karytoniarki
  • praca przy obsłudze maszyn

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym i/lub czterobrygadowym (6/2)
  • książeczka sanepidowska - warunek konieczny
  • motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie na produkcji