pracownik/-ca produkcji, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

numer referencyjny
/250/07/2020/SO - 65096

opis stanowiska

Chcesz się przekonać jak powstają najlepsze herbaty na świecie i mieć swój udział w ich produkcji?

Pracuj z nami w Unilever w Katowicach-Szopienicach.

oferujemy

  • stawkę za miesiąc – około 2800 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • bezpłatny transport z miejscowości: Czeladź, Katowice, Mysłowice, Siemianowice Śląskie
  • wdrożenie pod okiem opiekuna
  • pracę w fajnej atmosferze
  • możliwość skorzystania ze sklepiku zakładowego – zakupy topowych marek spożywczych w bardzo atrakcyjnych cenach!
  • paczki okolicznościowe z produktami firmy
  • możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach
  • opieka naszego Konsultanta na miejscu aż 5 dni w tygodniu
  • po okresie wdrożenia możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i wynagrodzenia poprzez naukę obsługi maszyn typu foliarka, etykieciarka, kartoniarka oraz maszyn do pakowania herbaty

zadania

  • ręczne pakowanie pudełek z herbatą do opakowania zbiorczego
  • wizualna kontrola jakości gotowego produktu

oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym 6/2, czyli 6 dni pracy po 8h i 2 dni wolnego
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (jeśli nie masz – poczekamy aż wyrobisz)
  • motywacji do podjęcia zatrudnienia i zostania na dłużej J
  • zaangażowania
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!