pracownik/-ca produkcji, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

maksymiliana krzywicka+48 501331924
numer referencyjny
/503/09/2020/AC - 65765

opis stanowiska

Świetna lokalizacja i przyjazna atmosfera pracy. Do tego możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz i szybki proces rekrutacji. Brzmi zachęcająco? Czekamy na Twój kontakt!

Wyślij CV.

oferujemy

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem zawsze na czas
  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny pakiet premii (premia miesięczna, kwartalna, roczna, wakacyjna)
  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie na życie
  • możliwość długoterminowej współpracy

zadania

  • montaż komponentów produkcyjnych (silniki elektryczne)
  • obsługa maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)
  • chęci do pracy i zaangażowania w powierzone zadania
  • doświadczenie w pracy na produkcji i montażu będzie dużym atutem