pracownik/-ca produkcji, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja porc+48 667 966 887
numer referencyjny
/278/07/2018/SO - 52713

opis stanowiska

Czy wiesz, że firma Saint-Gobain wyprodukowała szkło do budowy Piramidy w Luwrze oraz opery w Pekinie i Szanghaju? Czy wiesz, że wytwarza ona szyby do co drugiego samochodu w Europie?

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej? Aplikuj i spotkajmy się na rozmowie przy kawie (lub herbacie) w naszym biurze Randstad! Zapoznaj się z katalogiem rekrutacyjnym , poznaj specyfikę stanowisk i rozpocznij z nami swoją przygodę. Oprócz benefitów czeka na ciebie możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz podwyższania kwalifikacji zawodowych. Oferujemy pracę w Dąbrowie Górniczej (ul. Szklanych Domów 2) oraz Sosnowcu (ul. Inwestycyjna 6).

oferujemy

  • atrakcyjną stawkę za godzinę - 17 zł brutto
  • premię za pracę w systemie czterobrygadowym (200zł brutto)
  • bezpłatny dojazd do zakładu w Sosnowcu oraz Dąbrowie Górniczej (z lokalizacji: Sosnowiec, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice, Sławków,)
  • umowę o pracę tymczasową na czas określony (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • możliwość przejścia w struktury Firmy już po 3 miesiącach
  • szansę na podnoszenie kwalifikacji zawodowych (dla zainteresowanych możliwość odbycia kursu operatora wózka widłowego UDT z możliwością awansu)
  • nagrodę w wysokości do 2 000 zł za polecenie Kandydata
  • tanie i smaczne obiady na stołówce (ceny już od 0,60 zł)
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska
  • bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji),

zadania

  • praca przy obróbce szyb samochodowych
  • kontrola jakości

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • motywacji i chęci do pracy.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "praca" na numer 667 966 887, a my oddzwonimy:)