pracownik/-ca produkcji, zawiercie

lokalizacja
zawiercie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena tutak+48 504143981
numer referencyjny
/114/05/2019/AK - 58301

opis stanowiska

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie produkcyjnej ? Szukasz pracy lub chciałbyś/ chciałabyś ją zmienić? Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatny urlop)
  • atrakcyjne wynagrodzenia plus 30% premii miesięcznej
  • pracę w systemie III zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego- przyuczenie do zawodu
  • pakiet benefitów Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa OK System, dobrowolne i atrakcyjne ubezpieczenia grupowe)
  • możliwość szybkiego przejścia w struktury zakładu (już po 6 miesiącach)
  •  po przejściu w struktury klienta: karty podarunkowe dla dzieci, współfinansowanie wyjazdu dziecka na zieloną szkołę (50%), świąteczne karty podarunkowe, akcje i eventy wewnątrzzakładowe itp.

zadania

  • prace przy odlewaniu, szlifowaniu, frezowaniu wyrobów z aluminium- możliwość przyuczenia do zawodu
  • prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu
  • przestrzeganie przepisów bhp i ppoż

oczekujemy

  • chęci do pracy przy produkcji
  • umiejętności obsługi maszyn CNC lub obrabiarek konwencjonalnych – będzie mile widziane
  • zdolności manualnych
  • odpowiedzialności, dokładności oraz precyzji
  • motywacji, chęci do pracy
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji