pracownik/-ca transportu, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja porc+48 667 966 887
numer referencyjny
/381/11/2018/PP - 55218
klient
Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o

opis stanowiska

Szukasz pracy jako operator wózka widłowego? Posiadasz wymagane kwalifikację oraz chęć do podjęcia nowej, pełnej wyzwań pracy? Pracuj w międzynarodowej firmie z branży automotive, której wyroby znajdziesz w co drugim samochodzie w Europie! Skorzystaj z szeregu możliwości oraz benefitów. Nie czekaj!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • atrakcyjną stawkę godzinową + dodatek miesięczny z pracę w systemie 4-brygadowym
  • bezpłatny dojazd do zakładu w Dąbrowie Górniczej lub Sosnowcu
  • szybkie przejście w struktury firmy (już po 3 miesiącach)
  • dwudaniowy, ciepły posiłek na stołówce za 3.80 zł
  • premię świąteczną
  • nagrody za innowacyjność oraz szczególne zaangażowanie w pracę

zadania

  • transportowanie szyb, pojemników oraz innych materiałów
  • pakowanie oraz zabezpieczanie szyb do transportu
  • załadunek oraz przygotowywanie szyb do wysyłki
  • przyjmowanie materiału z zewnątrz, rozładunek oraz wydanie na linię

oczekujemy

  • uprawnienia UDT do jazdy wózkiem widłowym
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • świadomość zasad dotyczących BHP