pracownik do obsługi maszyn, raszyn

lokalizacja
raszyn, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

piotr zimnota+48 607970088
numer referencyjny
/472/06/2020/PZ - 64297

opis stanowiska

Jeśli szukasz pracy na jedną zmianę i interesują Cię konkurencyjne zarobki, to ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • zatrudnienie za naszym pośrednictwem maksymalnie na 6 mc, (po tym okresie przejście na umowę bezpośrednio przez firmę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 21,00 pln brutto/h,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00
  • Randstad PLUS - opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie, vouchery i zniżki do sklepów, restauracji
  • możliwy bezpłatny transport

zadania

  • Obsługa maszyn tnących do kabli oraz wtryskarek niskociśnieniowych
  • Montaż kabli

oczekujemy

  • Doświadczenie w produkcji wiązek kablowych będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w lutowaniu ręcznym będzie atutem