pracownik do pakowania prezentów, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kalina kluk+48 501 331 944
numer referencyjny
/420/10/2018/KK - 54584

opis stanowiska

Chcesz pracować z renomowanymi kosmetykami? Chcesz uszczęśliwić innych w zbliżający się Świąteczny czas? Właśnie do znanej Perfumerii w Gdańsku i Gdyni poszukujemy osób do pakowania prezentów i wykładania towaru.

oferujemy

  • umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość wzięcia udziału w innych naszych zleceniach,
  • możliwość rozwoju i poznania ciekawych osób interesujących się makijażem i kosmetykami,
  • Pracę w Gdyni Riviera oraz Gdańsk Osowa, Gdynia Kif

zadania

  • układanie towaru na półkach,
  • sprawdzanie stanu magazynu,
  • pomoc w pakowaniu prezentów Świątecznych,
  • pomoc w bieżących zadaniach na lokalu,

oczekujemy

  • dyspozycyjność,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • chęci nauki oraz otwartość na nowe wyzwania,

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej zadzwoń 501 331 944 lub zaaplikuj!