pracownik do wprowadzania danych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja państwowa, Polityka
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

milena ilczuk+48 667301907
numer referencyjny
/9/04/2019/MI - 57656

opis stanowiska

Jesteś dokładny i precyzyjny? Lubisz pisać na komputerze, a praca z dużą ilością danych nie stanowi dla Ciebie problemu? Prześlij do nas swoje cv!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia za naszym pośrednictwem na okres pół roku, a następnie umowa o pracę,
  • praca na ul. Cybernetyki od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie 18 PLN brutto/h,
  • możliwość stałego zatrudnienia.

zadania

  • weryfikacja poprawności kwestionariuszy wypełnionych przez klientów,
  • wprowadzanie kwestionariuszy do systemu,
  • przygotowanie dokumentów do archiwizacji.

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy biurowej, bądź pracy z dokumentami - mile widziane,
  • dokładność, skrupulatność.
  • dostępność do pracy od poniedziałku do piątku, 8 h dziennie w godzinach 8 - 17.00