pracownik dokumentacji technicznej, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

aneta kowalik+48 501331340
numer referencyjny
/163/06/2019/AK - 58921

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie,oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić ! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV - jesteśmy tuż obok !

oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie
  • zatrudnienie na umowę na czas określony
  • zatrudnienie od zaraz!
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pełny etat
  • terminowe wynagrodzenie
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Randstad Plus umożliwiające opiekę medyczną, oferującą kartę sportową, zniżki na zakupy online, do kina, restauracji i inne udogodnienia.

zadania

  • wyciąganie informacji z systemów wewnętrznych
  • przygotowanie rysunków niezbędnych do produkcji autobusu zgodnie z planem produkcyjnym
  • sprawdzanie i kompletowanie dokumentów
  • omówienie ewentualnych niezgodności z obszarem konstrukcji, technologii
  • przekazanie dokumentów na produkcję
  • udział w projektach

oczekujemy

  • wykształcenie średnie w zawodzie elektryk, elektronik
  • mile widziane doświadczenie w elektryce pojazdów
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym B1