pracownik ds. logistyki magazynowej, cięcina

lokalizacja
cięcina, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna ficek+48 334725202
numer referencyjny
/280/02/2019/KF - 56732

opis stanowiska

Logistyka, transport, magazyn! Jeśli na te słowa szybciej bije Ci serce, nie zwlekaj - wyślij do nas swoje CV już dziś! Oferta pracy już na Ciebie czeka! I do tego - w Twojej najbliższej okolicy.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, płatny urlop wypoczynkowy)
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • zatrudnienie w okresie od marca do września 2019 roku
  • wynagrodzenie zasadnicze miesięczne wraz z premią
  • możliwość przystąpienia do programu Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, etc.)

zadania

  • bieżące wsparcie pracy magazynu
  • praca z programem SAP
  • weryfikacja operacji
  • generowanie raportów i ich analiza

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy o podobnym charakterze
  • zainteresowania tematyką logistyki
  • umiejętności pracy z systemem SAP
  • dyspozycyjności do pracy w okresie od marca do września 2019 roku
  • dokładności i sumienności