pracownik działu archiwizacji, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata gońda+48 723 727 492
numer referencyjny
/206/01/2019/AG - 55988

opis stanowiska

Chcesz być częścią międzynarodowego koncernu?" Ta oferta jest dla właśnie Ciebie! Podejmij wyzwanie! Dla naszego lidera na rynku budowlanym poszukujemy pracownika do działu archiwizacji.

oferujemy

  • praca na pełen etat
  • umowa o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie
  • prywatną opiekę medyczną i kartę sportową OK System
  • pracę w dogodnej lokalizacji - okolice Bonarki

zadania

  • weryfikowanie zawartości paczek z dokumentacją
  • przekazywanie korespondencji do odpowiednich osób w centrali
  • weryfikacja dokumentów pozostających w dziale archiwizacji
  • kompletacja, segregowanie dokumentów
  • przygotowywanie dokumentacji do zewnętrznego archiwum
  • wykonywanie powierzonych bieżących działań

oczekujemy

  • sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • mile widziani studenci i absolwenci studiów wyższych