pracownik działu bhp i ochrony środowiska, wędkowy

lokalizacja
wędkowy, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna zalewska+48 667885855
numer referencyjny
/308/01/2021/KZ - 67619

opis stanowiska

Jesteś osobą otwartą na pracę zespołową, komunikatywną i dynamiczną. Ukończyłeś studia na kierunku ochrona środowiska i poszukujesz możliwości rozwoju w tym obszarze? Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

oferujemy

· stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez agencję Randstad, następnie możliwość przejścia na zatrudnienie do Klienta,

· atrakcyjne wynagrodzenie

· dodatkowe benefity (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

· ciekawą pracę związaną z ochroną środowiska

· rozwój zawodowy

zadania

· wsparcie koordynatora ochrony środowiska w zakresie: obsługi systemu zarządzania odpadami, ważenia odpadów przygotowywanych do wywożenia z terenu zakładu, zarządzania dokumentacją oś

· audytowanie stanowisk pracy pod kątem poprawności segregacji odpadów

· nadzorowanie poprawności odbioru odpadów

· wspieranie pracowników produkcyjnych szkoleniami w zakresie właściwej segregacji odpadów

· wspieranie projektów firmowych zmierzających do inicjowania rozwiązań technologicznych i organizacyjnych dla optymalizacji procesu

oczekujemy

· biegłej obsługi pakietu MS Office

· chęci i motywacji do pracy,

· wykształcenia wyższego na kierunku ochrona środowiska lub pokrewnym

· mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 14001