pracownik działu chemicznego etykiet i kart technologicznych, wyry

lokalizacja
wyry, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/146/12/2020/ŻG - 67032

opis stanowiska

W związku z rozwojem naszego klienta, z branży chemicznej, poszukujemy specjalisty odpowiedzialnego za przygotowywanie etykiet i kart charakterystyki. Miejsce pracy okolice Mikołowa.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • system premiowy
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży chemicznej
  • praca na nowoczesnych liniach produkcyjnych i nowoczesnym laboratorium
  • współpraca z wykwalifikowanymi specjalistami

zadania

  • monitorowanie i nadzór nad dokumentacją oraz wymaganiami prawnymi i technicznymi produkowanych wyrobów
  • sporządzanie kompletnej dokumentacji niezbędnej do wprowadzenia nowego produktu do obrotu
  • przygotowanie i pozyskanie aprobat technicznych oraz innych wdrożeń produktowych
  • nadzór na aktualnością: etykiet, kart technicznych oraz kart charakterystyki wyrobów
  • sporządzanie kart technicznych dla produktów i ich klasyfikacja
  • sporządzanie kart charakterystyki dla produktów

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego techniczne ( chemia, ochrona środowiska)
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
  • ugruntowana wiedza w zawodzie technologa
  • umiejętności planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów i efektywności
  • orientacji na zadania oraz ciągłą optymalizację i usprawnianie procesów produkcji
  • umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej
  • kreatywności, inicjatywa i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów