pracownik działu obsługi należności, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

milena ilczuk+48 667301907
numer referencyjny
/261/03/2019/MI - 57296

opis stanowiska

Jesteś dokładny i skrupulatny w swoich działaniach? Lubisz kontakt z klientem? Chcesz nabyć nowe doświadczenia w międzynarodowej korporacji? Zapraszamy do przesłania cv.

oferujemy

  • zatrudnienie na okres ok. 2-3 miesięcy na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.00,
  • miejsce pracy - dzielnica Włochy, bliskie okolice WKD Raków.

zadania

  • pomoc przy ściąganiu należności (monitorowanie klientów),
  • wprowadzanie danych do systemu z informacja o kontakcie z klientem,
  • zakładanie, monitorowanie reklamacji w systemie,
  • mailowa i telefoniczna korespondencja z klientem.

oczekujemy

  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • mile widziana znajomość SAP,
  • doświadczenie w pracy związanej z windykacją klientów - mile widziane,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.