pracownik działu planowania i obrotu palet, michrów

lokalizacja
michrów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

piotr zimnota+48 607970088
numer referencyjny
/170/01/2021/PZ - 67489

opis stanowiska

Obecnie dla jednego z naszych klientów, będącego jednym z największych na świecie producentów i sprzedawców napojów oraz produktów spożywczych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Możliwość pracy zmianowej w przedziale 05:00-23:00 ( 05:00-13:00, 06:00-14:00, 08:00-16:00, 14:00-22:00, 15:00-23:00 ).
  • Randstad PLUS - opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie, vouchery i zniżki do sklepów, restauracji

zadania

  • Planowanie wysyłek towarów z uwzględnieniem zasobów magazynowych .
  • Ewidencjonowanie i archiwizacja raportów / danych niezbędnych do właściwego monitorowania realizacji tras dostawczych i oceny wydajności pracy firm zewnętrznych.
  • Monitorowanie tras dostawczych pod kątem właściwego doboru floty (dopuszczalna masa całkowita aut, gabaryty), oraz tworzenie bazy klientów, których realizacja wymaga zastosowania niestandardowego środka transportu.
  • Wsparcie Działu Obsługi Dystrybucji w rozwiązywaniu reklamacji klienckich.
  • Zapewnienie palet w ramach zapotrzebowania pod produkcje i akcje in out do klienta
  • Organizacja / planowanie relokacji palet z Regionalnych Magazynów Dystrybucyjnych
  • Kontakt z klientem w ramach potwierdzania sald palet, ustalenia terminów odbiorów
  • Kontrola i egzekwowanie zaplanowanych odbiorów i relokacji
  • Planowanie i organizacja wynajmu palet
  • Planowanie i organizacja zakupów palet EURO
  • Zakładanie rezerw w procesie zamknięcia m-ca na kontach podlegających w obszarze działania Zespołu ds. palet i opakowań
  • Wsparcie w nowych projektach dotyczących obrotu paletowego.
  • Wsparcie w przetargach dotyczących zakupu palet EURO

oczekujemy

  • Mile widziane wykształcenie wyższe min. licencjat (lub w trakcie nauki) – kierunek logistyka
  • Co najmniej roczne doświadczenie w szeroko pojętym łańcuchu dostaw
  • Mile widziane umiejętność pracy z systemem transakcyjnym klasy SAP, SMWS, CGK, Oralce
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza Excel oraz PowerPoint
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego organizowania czasu pracy
  • Mile widziany język angielski