pracownik działu produkcji - fabryka okien, zambrów

lokalizacja
zambrów, podlaskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

izabela kamińska+48 693 920 172
numer referencyjny
/121/05/2020/MK - 63650

opis stanowiska

Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki i produkcji.

Dla Naszego klienta poszukujemy pracowników do pracy przy produkcji okien.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (ZUS, urlop itp.);
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • wynagrodzenie zawsze na czas;
  • stabilne zatrudnienie;
  • benefity pozapłacowe;
  • zdobycie cennego doświadczenia;
  • szkolenia i rozwój;
  • stałą opiekę konsultanta na terenie zakładu pracy;
  • wolne weekendy;

zadania

  • praca fizyczna na dziale produkcji przy składaniu okien
  • rzetelne podejście do powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów okiennych

oczekujemy

  • dyspozycyjność, punktualność;
  • mozliwośc pracy w systemie dwuzmianowym 8-12 godzin;
  • chęci do pracy i poszerzania swoich kompetencji zawodowych;
  • mile widziane doświadczenie w dziedzinie stolarki;

Informujemy, że skontaktujemy się z każdym kandydatem który zaaplikuje.