pracownik działu przepływu towarów>ikea, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Handel detaliczny, Handel Hurtowy
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

marta kubik+48 506463132
numer referencyjny
/438/03/2021/MK - 68891

opis stanowiska

Długo wyczekiwane miejsce pracy w szczecinie czeka na Ciebie!

Dołącz do zespołu IKEA i zadbaj o rozwój swojej kariery zawodowej.

Zagwarantujemy atrakcyjną stawkę 20 zł na start. Nie wymagamy doświadczenia ani żadnych uprawnień.

Napisz SMS o treści "Ikea" lub zadzwoń na numer 506 463 132 lub 601 390 883

oferujemy

  • pracę w systemie zmianowym 10:00-18:30, 12:30-21:00
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • stawkę 20 zł brutto/h
  • dofinansowanie do pysznych posiłków oferowanych przez Ikea
  • dostęp do benefitów w postaci karty sportowej oraz pakietu medycznego
  • pracę w bardzo przyjaznym środowisku gdzie pracownik zawsze stawiany jest na pierwszym miejscu

zadania

  • uzupełnianie towaru w miejscach sprzedaży
  • obsługa towaru (rozładunek, transport, uzupełnienie, przyjęcie na stan magazynowy, zdjęcie ze stanu magazynowego,)
  • utrzymanie estetyki na hali sprzedaży

oczekujemy

  • wysokiej kultury osobistej
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności pracy z klientem
  • pozytywnej energii, zaangażowania i uśmiechu