pracownik działu technicznego, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra niedbała+48 501327769
numer referencyjny
/22/05/2020/AN - 63583

opis stanowiska

Jesteś dociekliwy? Masz zacięcie techniczne? Wiążesz swoją przyszłą z działami technicznymi lub zależy ci na rozwoju już posiadanych kompetencji? To proste- APLIKUJ!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta, umowa o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • rozwój posiadanych kompetencji, pełen pakiet szkoleniowy
  • realną możliwość awansu w strukturach organizacji
  • atrakcyjny pakiet świadczeń benefitowych

zadania

  • dbałość o ciągłość produkcji i minimalizację braków
  • utrzymywanie zaplanowanych cyklów produkcyjnych
  • rozwiązywanie problemów technicznych

oczekujemy

  • podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy zespołowej
  • spostrzegawczości oraz dokładność