pracownik działu utrzymania ruchu, bystrzyca kłodzka

lokalizacja
bystrzyca kłodzka, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
4,200 - 4,750 PLN / M-C

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

kinga szynkowska+48 605305909
numer referencyjny
/5/05/2021/KS - 69893

opis stanowiska

Elektryzująca oferta na terenie Bystrzycy Kłodzkiej! Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład! Pracuj z nowymi technologiami i rozwiązaniami! Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio z zakładem
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość korzystania z benefitów zakładu
  • pracę na terenie Bystrzycy Kłodzkiej
  • możliwość pracy w świetnej atmosferze
  • praca na 3 zmiany
  • dodatki zmianowe do każdej godziny
  • premia motywacyjna 15%

zadania

  • zapewnienie prawidłowości działania linii produkcyjnych
  • usuwanie bieżących awarii elektrycznych
  • obsługa sprężarek i instalacji sprężonego powietrza,

oczekujemy

  • minimum 2 –letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe,
  • praktyczna wiedza w zakresie rozwiązywania problemów technicznych,
  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,
  • uprawnienia energetyczne w zakresie: E1 i E2,
  • uprawnienia elektroenergetyczne SEP do 1 kv,

Dziękujemy za przesłanie Cv.