pracownik działu wsparcia technicznego ze znajomością rosyjskiego, warszawa

kontakt w randstad
anna maślak 697 660 347, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
obszar
inne
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
45782 - 46327

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • korzystne warunki wynagrodzenia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • bogaty pakiet benefitów (karta sodexo do wykorzystania na lunch lub zakupy)
  • inne atrakcyjne benefity

zadania

  • wsparcie merytoryczne i informatyczne pracowników firmy w codziennych problemach
  • telefoniczne i mailowe udzielanie odpowiedzi na zapytania
  • prowadzenie rejestru zgłaszanych problemów i wniosków
  • kompleksowe rozwiązywanie zgłoszeń oraz ich szybka realizacja
  • skoncentrowanie na potrzebach użytkowników końcowych

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomość wybranego języka rosyjskiego
  • dobrej znajomość angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie w telefonicznym wsparciu technicznym
  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • ukierunkowania na zagadnienia związanye z obszarem informatyki
  • pozytywnego nastawienia na relacje z klientem
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym