pracownik fizyczny do demontażu scenografii, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
7
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamil chwaszcz+48 605219620
numer referencyjny
/417/03/2019/KCedyta - 57430

opis stanowiska

Interesujesz się tematyką kulturowo-operową? Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz zdobyć doświadczenie i zarobić kilka groszy? Mamy ofertę idealną dla Ciebie! Dla naszego Klienta Opery Krakowskiej w Krakowie poszukujemy osoby do czynności pomocniczych przy demontażu scenografii operowej.

Miejsce pracy: Kraków, okolice Ronda Mogilskiego

oferujemy

  • wynagrodzenie - 16 zł brutto/h
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę kilka dni w tygodniu i po kilka godzin dziennie
  • pracę w młodym zespole i w dogodnej lokalizacji

zadania

  • czynności pomocnicze przy rozładunku, załadunku i demontażu scenografii teatralno-operowej

oczekujemy

  • wysokiej kultury osobistej
  • komunikatywności
  • uczciwości, rzetelności
  • zdolności do wykonywania pracy fizycznej
  • dyspozycyjności w ciągu tygodnia (kilka godzin dziennie)